Budúce Jarryd Hayne v NFL má byť rozhodnuté v najbližších dňoch

Iróniou je tím, ktorý potrebuje Hayne najviac, je ten, ktorý ho pálil na sobotu – sa náhle zranenie spustošenej 49ers.San Francisco, na poslednom mieste v divízii NFC West, trpel svoju šiestu stratu v ôsmich hrách v nedeľu, kedy sa St. Louis Rams buchol im 27-6 a ich beží späť jednotka bola zdevastovaná zranenia počas beating.Jarryd Hayne, žiadnu šancu ‘návrate do NRL, hovorí splnomocnenec hráčovho ďalšie informácie

Reggie Bush, hráč, ktorý vzal Hayne je punt return prácu pred dvoma týždňami a stal tím je štartovanie beží späť do St. Louis, utrpel podozrenie z konca sezóny roztrhnutú predného skríženého väzu keď stratil rovnováhu a narazil do steny.

beží späť mnoho 49ers fanúšikovia pocit, by mala boli znížené pred Hayne, nováčik Mike Davis, tiež opustil hru čoskoro s poranenou rukou.49ers ‘najlepšie beží späť, Carlos Hyde, bol vylúčený minulý týždeň stresovej zlomeniny v nohe.

Takže zostáva len jeden zdravé 49ers bežiaci späť, Kendall Gaskins, ktorý bol podporovaný z praxe čatou, keď Hayne bol vyhodený. ​​

Tomsula, ktorý je pod tlakom, aby svoju prácu a prevzal zodpovednosť za stratu na Rams, dal podivný vysvetlenie svojho rozhodnutia znížiť Hayne pre Gaskins. “Rozhodla vychovávať napájanie späť na dnešok som,” povedal Tomsula.

Gaskins, pri 185 cm vysoký a 108 kilogramov, a Hayne na 188cm a 100kg, sú najväčšími 49ers ‘bežiaci chrbát.Davis je len 175 cm, 98 kg a bol ľahkou korisťou pre obranné línie s priemerom iba 1,3 yardov za prenášanie v tejto sezóne. Gaskins nemal nič lepšie, spravuje len šesť yardov na piatich prepravuje proti Rams. Hayne zaznamenal v priemere 3,1 yardov na svojom ôsmom pretekoch počas sezóny. Pre 49-ročných, ktorí opäť podpísali Hayne, musia dúfať, že ostatné 31 tímy ho odmietnu vyzdvihnúť pred pondelkom (utorok AEDT). Ak áno, Hayne by sa v utorok (stredu AEDT) vrátila do zariadenia 49ers v Santa Clare. 49-ročia dúfali, že podpíšu Hayne svojmu tréningu, ale po zraneniach ho pravdepodobne spěcha Do 53-mužského tímu.Problémom pre 49ers je rad tímy potrebujú Punt Returner, spolu so správami, Dallas Cowboys sa pozrieme na Australian.

Chicago Bears by tiež mohla mať záujem potom, čo Marc Mariani klesol dve pramice v v prvom štvrťroku svojho 23-20 domáce strata pre Minnesota Vikings. Detroit Lions sa zaujímali Hayne na začiatku sezóny.

Seahawks tréner Pete Carroll, ktorý tiež sa pozrieť na Hayne na začiatku tohto roka, povedal pred dvoma týždňami jeho tím “mal veľa myšlienok o tom, že budeme používať “Hayne.