Coneygree spoje nadějný zranění nesmí končit sezónu Cheltenham Gold Cup vítěze

bezprostřední budoucnost Coneygree může být objasněno ve čtvrtek v noci, ale naděje zůstává, že zranění nohy objevil ve středu nemusí být konec svého období.Počáteční zprávy navrhl, že utrpěl deskových zlomeniny obou hlezna, ale tato možnost byla zpochybněna spojů vítězem Gold Cupu, když očekávaný posouzení minulý night.Talking Koně: nejlepší sázky středeční plus všechny nejnovější závodní zprávy Více

„zatím to není definitivní diagnóza,“ řekla Sara Bradstock, jedna polovina výcvikového týmu manželů za Coneygree. „Tam byly některé velmi přehnané zprávy dnes časně ráno.

‚Víme, že má poškozené k hleznu,‘dodal Bradstock, když jel na koni do specializovaného veterináře v Newmarketu. „On není ani to lame, jen trochu ztuhlý, ale vždy sledovat zadní nohy velmi opatrně.

‚Budou hledět na něj vzít spoustu vyšetření a nakonec učinit správné diagnózy a prognózu.‘ Bradstock doufal, že mají jasnější představu o tom, co se pokazilo by ve čtvrtek v noci.

Bet365-Bonus ihned po registraci „měl malou únavovou zlomeninu, který ho držel mimo trať než [v roce 2012] a myslím, že každý overreacts kvůli tomu.Tam může být další zlomeniny, ale je to rozhodně nic tak vážného, ​​nebo přemístěn. On se vrátí, je to jen otázka kdy.“

Zranění znamená Coneygree bude chybět možnost spustit buď krále VI Chase v Kempton nebo Leopardstownu Lexus Chase, vánoční závody, mezi nimiž se Bradstocks měl přesto se rozhodnout, kdy zprávy sázky na Bet365 zlomil.Nejsou připraveni říkat, že on bude také být zabráněno pokusu o druhé vítězství Gold Cup v březnu, i když hock zranění jakéhokoli gravitace by se, že pochybná záležitost.

„Je to nepříjemné, protože působil tak dobře druhý den,“řekl Bradstock. „On pracoval a vzdělaný skvěle v posledních několika dnech.“ Dodala, že nevěděla, co by mohlo způsobit újmu na zdraví, které se objeví nesouvisí s bolestivost v zadní noze, který vedl ke svému koni chybí Hennessy minulý měsíc.

Coneygree byl 7-1 výstřel pro krále Jiřího a Gold Cup. Don Cossack je 5-2 favoritem závodu Kempton z 11-4, půl bodu kratší než Vautour.Djakadam je 5-1 favoritem na Gold Cup od 6-1, přičemž Coneygree bylo obchodování na více než 60-1 na burze Betfair pro závod Cheltenham.

Willie Mullins, trenér Vautour a Djakadam, vyjádřené jeho sympatie pro Bradstocks když hostil pre-King George mediální událost ve svém dvoře nedaleko Carlow. „Jsme všichni jen jeden trysk od stejné pozici, něco děje špatně,“ řekl Ir. „I kříž Každé ráno jsem přišel na můj zadní dveře, že jedna z nich není chůzi kolo pro mě muset zkontrolovat prsty.

„Je to velký strach, že vaše stabilní hvězdy dostat zaklepal, protože pokud dostanete klepání teď je to velmi těžké se dostat zpátky.Nevadí Kempton, dostat je připraven na jaře, pokud máte vzít měsíc volno, já nevím, jestli se můžete dostat zpátky, opravdu.

„malý dvorek s velkým koněm, který spotřebuje každý okamžik, vím, jaké to je. Když jsme byly malé a měl jen jednoho koně, aby se ten kůň jít ven, je velkým zklamáním. Jsme v pozici štěstí, máme jeden nebo dva více. Je to velmi těžké pro malého dvorku a cítíme se za ně.“

Mullins vyjádřil spokojenost s přípravou Vautour král George a řekl, že koně ukázaly výhody svého sezónního znovuobjevení v Ascot minule.Pokud jde o Faugheen, favorit na Kemptonovu vánoční překážku, Mullins neočekává, že by se opakování nevhodného závěsu ukázal v porážce minulý měsíc, což trenér zaujal příznakem únavy při jeho prvním běhu po dobu šesti měsíců. P> Bet365-Registrace zdarma