Część gości w pokoju nastolatka

Nastolatką — to dziecko z wyraźnym charakterem. Chce mieć czas na wszystko na raz, więc jego pokój często łączy sypialnię, miejsce do pracy, przestrzeń gry i strefa dla gości. Projekt najnowszej musi być szczególnie starannie przemyślane, bo chciałoby się, żeby było i wygodnie i funkcjonalnie.

Gość 1

Część gości nastolatków w pokoju musi być wystarczająco przestronne, aby twoje dziecko i jego goście mogli wygodnie usiąść. Często nastolatkowie chcą mieć jak największą powierzchnię dla rozrywki, ale ona nie powinna naruszać strefy roboczej: miejsce pracy musi być kompletny.

Gość 2

Reszta przestrzeni można spróbować odciążyć kosztem niektórych technik:

1.) Ociężały “dorośli” fotele lepiej wymienić na lekkie fotele lub nowoczesne fotele-poduszki, które dla oszczędności miejsca można następnie schować do szafy.

2.) Miejsce do spania na czas przyjścia gości można usunąć, jeśli zamiast zwykłego łóżka wielofunkcyjne sofa.

3.) Część gości jest nie do pomyślenia bez stołu. Podczas parafii gości można rozszerzać obszar roboczy poprzez składany stół, a także korzystać jeszcze jeden stolik na kółkach lub bez nich. Dodatkowe miejsce obok z miejscem do pracy można zrobić i stacjonarnym, jeśli przedłużyć blat wzdłuż ściany lub okna. Nie ma potrzeby, aby całkowicie oddzielić strefę zainteresowań od strefy roboczej, bo nauka może stać się częścią interesów firmy.

4.) Długa niska szafka wzdłuż ściany pozwoli usunąć z oczu wiele przedmiotów i pozostawić ściany wolne od uciążliwych szafek lub półek

5.) Dobrze zaplanuj oświetlenie, aby przedłużyć przestrzeń i zapewniało wystarczającą ilość światła w pomieszczeniach roboczych.

Gość 5 4 Gości

Przy projektowaniu pokoju nastolatka należy wziąć pod uwagę jego interesy. Nawet jeśli nie zgadzasz się z jego opinią, a wypracować wspólne rozwiązanie nie powiedzie się, spróbuj spojrzeć na sytuację oczami dziecka, bo to jego osobista przestrzeń.

Przykłady dekoracji pokoju dla dzieci przeciwnej płci

Rodzicom trudno jest stworzyć komfortową przestrzeń dla dwójki dzieci. Szczególnie, jeśli te dzieci różnej płci. Malowanie jednej części pokoju na różowo, a drugiej połowy w niebieski nie rozwiąże zadanie. Potrzebne jest bardziej szczegółowe i przemyślane podejście do przestrzennego, doboru mebli i akcesoriów.

Meble mogą być jednakowej styl. Jej wypełnienie zajmą się same dzieci i będzie umieścić na półkach i nocne swoje rzeczy osobiste. Ale jedna duża szafa lub regał może być wspólne. Ważne, że taka opcja zagospodarowania przestrzennego nadaje się tylko podobnym temperamencie dzieci.
Autor artykułu: Banaby.pl – sklep internetowy