Dnešné deti žijú a štúdie vo svete vysokej technológie

Dnešné deti žijú a štúdie vo svete vysokej technológie. Medzinárodná spoločnosť AVG Technologies nedávno prepustený jeden z jeho štúdií, ktoré dokazujú, že 58% detí pod päť rokov môže ľahko a rýchlo vysporiadať s počítačom, ale nemôže byť, Raňajky, bez pomoci rodičov. Áno, tam Raňajky — mnohé z dnešných prváčikov nemôže viazať šnúrky, takže sa nemôžem ani dať na topánky bez dospelých pomoc. Ale faktom je, že rodičia niekedy stačí zabudnúť na to, že deti potrebujú získať základné domáce veci. A ak chcete, aby vaše dieťa rásť nezávislé, a naučiť ich jednoduché zručnosti.

Najvhodnejší vek pre začiatok vývoja domácnosti zručnosti — 4 rokov, v 4 rokov by ste mali začať učiť dieťa na šaty, kravatu, topánky, jasné, tabuľky atď. v poradí až šesť rokov sa vyrovnalo aj s všetky tieto úlohy. Avšak, to je často zaujímavé pre tuzemsko akcie sa objavuje u detí oveľa skôr, je dôležité, aby ste si ujsť tento moment a správne využiť situáciu. Čím skôr sa dieťa začne učiť životné zručnosti, viac nezávislé, a nezávislých dieťa vo všetkých rozvojových rýchlejšie.

Takže, čo by mal byť schopný robiť dieťa základnej školy veku a ako vyučovať? Sme vám povie o rozvoj niektorých potrebných zručností.
Čistý apartmán

Udržať handričky alebo špongie šikovný, takže dieťa môže jasné padlých zubná pasta z chladiča a on by bol v úplne prirodzený efekt. Len pár krát, ukázať mu, ako to urobil, budeme sústrediť našu pozornosť na potrebu upratať po sebe.

Malé deti normálne baví robiť domáce úlohy, pretože oni chceli robiť, ako mama. Takže táto a často zapojiť deti do čistenie. Trojročné dieťa môže vzdať handričkou, aby šiel s ňou v byte a nasledovať vás. Možno, po tomto “čistenie” budete musieť vyčistiť črepy rozbité vázy alebo hodiny, ktoré sú skryté v zadnej časti gauč TV remote, ale nie nadávať dieťaťa tak, aby sa odradiť jeho túžbu pomôcť vám.

V 4-5 rokoch je dieťa už vedome môže robiť čistenie, napríklad, dať ich hračky alebo vziať zo stola na špinavý riad. O 6-7 rokov môže utieranie prachu, zametanie a vysávanie. Prvá, pod kontrolou, a potom samostatne. Spočiatku budete pravdepodobne musieť znova všetko pre dieťa. Ale malo by sa to nerobilo vás a zmiasť. Vždy chválu vaše dieťa za prácu a úsilie. Ak nie je pracovitosť, zručnosť príde s skúsenosť.
Autor: Banaby.sk – webové stránky