FFA chcú vládne obmedzenia, ktoré majú zastaviť A-League fanúšikov kupovať svetlice

futbalová federácia Austrália (FFA) dúfa, NSW vláda prijme právne predpisy, ktoré sťažujú kúpiť svetlice a svetlo je v A-League zápasu, po reťazec incidentov v minulý víkend v Sydney derby.

FFA generálny riaditeľ David Gallop hovoril, že mal sľubné rokovania s vládnymi predstaviteľmi o zavádzaní obmedzení, ako sú tie, na sprejom, kde je meno kupujúceho vložené do systému a poradové číslo uzavreté na svetlice, aby mohli byť sledované.Obmedzenie by tiež to nezákonný pre maloletých k ich kúpu alebo pre dospelých, aby im poskytujú mladších ako 18 rokov.

Gallop uvedený pojem bude ďalším krokom k uvedeniu zastaviť udalostí, ktoré sa stávajú bežným javom v svietidiel s vysokou intenzitou medzi Sydney FC a západného Sydney Wanderers. “Napísali sme do vlády v NSW a Victoria, a požiadal, aby existovala väčšia regulácia okolo nákupu svetlice,” povedal.

“Graffiti sprej maľovať je v rámci legislatívneho systému, teraz, kde je potrebné registrovať ho kúpiť, a určite by sme chceli vidieť také veci priniesol s morskými svetlice.V súčasnosti je príliš ľahké kúpiť námorné svetlo a použiť ho na nesprávne účely.


” Tí, s ktorými som vo vláde hovoril, ako myšlienka, a tak dúfam. Je samozrejmé, že nie je jednoduchý proces, ako dostať právne predpisy, ale dúfam, že to bude jedno opatrenie, ktoré prijmú. “V sobotu večer sa na Allianz Stadium stalo pašeráctvo, Kde sa medzi niekoľko incidentov stretlo aj viac ako 60 ľudí.Polícia použila paprika sprej rozbiť boj medzi Sky Blues a Wanderers ventilátorom, pričom traja ľudia boli obvinení v noci, ktorý videl dymovnice vyrazil a fľaše hodil.

Wanderers už dávno odsúdil akúkoľvek násilia spolu s použitím svetlíc uprostred priaznivcov skupiny Red and Black Bloc (RBB). “Je ťažké držať kluby nutne zodpovednosť za svetlice,” povedal Gallop. “Tam sú bezpečnostné opatrenia na mieste, aby sa pokúsila zastaviť rakety prichádza do zeme.”

http://stavky-clic.com