Formy odmítání dítěte

Hranice odmítnutí není dost jasné, ale je možné určit některé druhy odmítnutí.

Bezpodmínečné odmítnutí dítěte. Obvykle se vyskytuje u lidí s mateřský instinkt. Dítě může být překážkou pro dosažení cílů, nebo pro více radosti ze života. Často jako rodiče “” batole k babičky, brzy dávají do školky (jeslí), pošlou do školy s plnou penzí nebo nonstop obsahem. Po porodu matka kojí, není v důsledku fyziologických důvodů, a z důvodu neochoty. Dětské rozmary mohou způsobit záchvaty agrese z důvodu nedostatku lítosti a lásky k dítěti.

Často rodiče dobře chápou, co se chovají špatně, ale nemůže změnit svůj postoj k dítěti.

Podmíněné přijetí. Může vzniknout v důsledku toho, že dítě bylo , nebo, možná, že s příchodem dítěte jsou spojeny negativní, nebo dokonce tragické události v rodině (např. smrt nebo nemoc maminky, péči o rodinu, tatínka, ztráta bydlení či práce), nebo pohled jiných důvodů. Okolní, a zvláště matka, na podvědomé úrovni, je spojena s dítětem životní problémy a promítá na něj svůj postoj k životu. Rodiče, kteří odmítají přijmout a milovat dítě, jak odmítají přijmout svůj život. Při tomto splňují potřeby dítěte, hraje roli maminky nebo tatínka, tak jak to doporučuje . Často jako rodiče sebe v tom, že nemůže milovat dítě. Trpí jeho odmítnutí, se obrací k a potřebují pomoc a podporu, ne méně, než samotné děti.

Emocionální odmítnutí. V tomto případě rodiče vykonávají rodičovské funkce v plném rozsahu: postaráno, vykazují péči, prožívají v době nemoci, se zajímají o život svých dětí. Emocionální odmítnutí se může projevit jen v některých formách:

Trvalé . Rodičům se zdá, že se děti chovají tak, jak má. Z tohoto důvodu jsou neustále vychovávat děti, jsou trestáni za sebemenší , které pobývají v těchto chvílích, jako obvykle, chladnokrevné. V takových rodinách mohou být samozřejmostí morální ponížení.

“Ledové” ticho. Přestupky dítě trestá “ledovou” a ticha. Stejně tak jako “nepotvrzený dítěte” si rodiče všimnou velmi mnoho pochybení, v rodině pevně stanoveny chladné vztahy.

Kompletní . Děti často přispěli sami k sobě. V rodině nejsou stanoveny rámec chování, rodiče se zajímají o stav mysli dítěte. Často to vzniká po rozvodu, kdy rodiče zaneprázdněni zařízením svého osobního života. Někdy vysvětluje vysokou mírou zaměstnanosti moderní rodiče, ale koneckonců, oduševnělý kontakt nevyžaduje velké množství času, ne?

Changeling duchovní blízkosti se státním majetkem. Rodiče se snaží ospravedlnit sám sebe nedostatkem času a nutností pracovat ve prospěch společného rodinného štěstí. Ale koneckonců, ani za žádné peníze nelze koupit něha a láska blízké. A čas, které by mohly být jim věnuje, ” prchá.

Více: Obchod, který má ve své nabídce výrobků, jako jsou viz odkaz a velmi dobrá kvalita více a levná dětské koberce