Hlavné záujmy svojho života – filozofia manžel a otec

Michael Mitchell, autor tieto tipy, žije v USA a je otec s tridsať rokov skúseností. Na svojej internetovej stránke lifetoheryears.com pravidelne vysielanie nádherné príspevky, tipy a dôležité tipy pre otcov dcéry. Takéto poradenstvo je podobný Michael ‘ s, obrovské množstvo, jeho fanúšikovia urobili TOP 50.

Hlavné záujmy svojho života – filozofia manžel a otec. V tých zriedkavých prípadoch, keď sa to neodráža ani na jednej, ani na druhej strane, on je zamestnaná v poľnohospodárstve, a zároveň sa snaží byť duchovné osoby a profesionálne zorganizovanie verejnej zbierky na charitatívne účely.

1. Jej matka by mala byť milovaný. Rešpektovať a byť hrdí. A ukázať svoje pocity, vášnivo a verejne.Keď vyrastie, bude mať veľkú šancu na lásku a vziať si človeka, ktorý bude s nimi zaobchádzať ako liečiť jej matka. Dobré, alebo zlé? Ako to je, povedal by som radšej, že je dobre.

2. Ona rastie a hľadá hrdinu. Tento hrdina môže byť vy. A To bude neustále prísť k vám o pomoc. Červená Cape a modré nohavice, mimochodom, je voliteľné.

Otec a dcéra: 50 tipov, ako byť jej hrdina

3. Vždy zostať blízko. Chodiť spolu, len aby sa navzájom, bez akýchkoľvek ďalších dôvodov. Úprimný záujem o to, čo jej záujem. Ona chce, aby ocko sa zúčastnili v každej fáze svojho života. Nie len sedí prizerať, zatiaľ čo dodáva rokov od roku, a pridal život jej roky.

4. Vychutnajte si každý okamih, ktorý by mohol viesť k sebe. Dnes sa to plazenie okolo domu plienky, zajtra ste jej odovzdanie kľúče od auta. V medzi vami bude viesť ju dole v uličke. A naozaj dosť skoro predtým, než pôjdeme na prechádzku jej starších matka, zakaždým, keď budete musieť TRIEŤ kolená so včelí jed. Život prejde veľmi rýchlo. Lepšie milovať to, kým môžete.

5. Modlite sa za ňou. Na pravidelnom základe. Vášnivo. Neustále.

6. Ona bude prisahať na svoju matku. Môžete ukázať, múdrosť, keď si zvoliť, ktorá strana na podporu.

7. Poď! Jej kúpiť tieto ozdoby!

8. Samozrejme, musíte sa pozrieť veľmi hlúpo, keď sa hrá na schovávačku. Ale v každom prípade, ak chcete hrať musíte sa.

9. Keď Ona je v kúpele – Ona je zázrak. Tešiť.

10. Príde deň, keď sa spýta sa jej kúpiť šteňa. Nikdy vyrovnať. Ale zrazu, keď jej dať, a len povedať: “Áno.”

11. Naučiť ju o peniaze. Hoci všetky jej života a Ona bude žobrať ako teenager, aj v jej svadobný deň.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na nábytok Banaby kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa