Hlavní zájmy jeho života – filozofie manžela a otce

Michael Mitchell, autor dat tipů, žije v USA a je otcem s zkušenostmi. Na svých internetových stránkách lifetoheryears.com pravidelně staví krásná příspěvky, rady a životně důležité tipy pro otce a dcery. Podobných tipů podobné u Michaela obrovské množství, jeho fanoušci sestavili TOP-50.

Hlavní zájmy jeho života – filozofie manžela a otce. V těch vzácných případech, kdy to není přemítá ani nad tím ani nad jinou, zabývá se zemědělstvím, a zároveň se snaží být duchovní osobou a profesionálním výběrčího finančních prostředků na potřeby.

1. Její matku je třeba milovat. Respektovat a být hrdí. A projevovat své pocity vášnivě a veřejně.Když To poroste, to bude skvělé šance se zamilovat a vdát se za muže, který se vztahuje k němu také, jak se chováte k její mámě. Je to dobře, nebo špatně? Jak tam, tak tam, já bych raději, aby to bylo dobře.

2. Ona roste a hledá hrdiny. Tím hrdinou se můžete stát vy. A Ona bude neustále přijít k vám za pomoc. Červený plášť a modré trikoty, mimochodem, jsou volitelné.

Otec a dcera: 50 tipů, jak se stát pro něj hrdina

3. Buďte vždy v blízkosti. Chodit spolu jen pro to, aby se mezi sebou navzájem, a to bez jakýchkoli dalších důvodů. Upřímně tím, co zajímá ji. Ona potřebuje, aby se papež zúčastnil v každé fázi jeho života. Není jen sedí se založenýma rukama, dokud Se přidává rok za rokem a dodávám svůj život k jeho letům.

4. Užijte si každou drobností, která dokáže vést společně. Dnes se plazí kolem domu v , a zítra si jí klíče od auta. Mezi věci si pod korunu. A to je docela brzy, před tím, než jít chůze její , budete pokaždé muset odírají kolena včelí jed. Život bude velmi rychle. Je lepší milovat ji, dokud mají možnost.

5. Modlete se za ni. Pravidelně. Vášnivě. Neustále.

6. Ona by přísahal s jejich matkou. Buďte moudrost, když budete vybrat, kterou ze stran posílit.

7. No tedy! Kupte jí tyto ozdoby!

8. Samozřejmě, vypadáš opravdu hloupě, když hrajete na schovávanou. Ale v každém případě, hrát musíte.

9. Když Je ve vaně – To je zázrak. Užijte si to.

10. Přijde den, kdy Ona žádá ji koupit štěně. Pro nic za nic, že se nespokojí. Ale nečekaně, jednou všechno stejné jí, a prostě řekni: “Ano”.

11. Vlak ji k penězům. I když celý život bude žebrat jako teenager, a to i v den své svatby.
Více o děti a nábytku pro děti můžete přečíst na nábytek Banaby kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa