Interiér školky v moderním stylu

Moderní styl v designu dětského pokoje není méně populární než klasické. S jeho pomoci lze vytvořit levné, ale jedinečný interiér, v život velmi neobvyklé a odvážné nápady. Zvažte základní moderní styl směry, které se používají při zdobení místnosti dítěte.

Secese

Interiér dětského pokoje v secesním stylu představuje sebou velkolepá kombinace přírodních motivů s hladké linie a originální tvary předmětů, nábytku a dekorací. Tento styl vítá jemné pastelové barvy: , modrá, broskev, citron, lila. Při zdobení zdi jsou často používány tapety nebo záclony s rostlinným ornamentem. Výběr materiálů je rovněž široký – od plastu do přírodního dřeva.

Dětský pokoj modern

Design dětského pokoje v eko-stylu – je, v první řadě-přírodní materiály v dokončování a různé předměty, nábytek, a také barevnost přírodních tónů. V interiéru obvykle dominují odstíny zelené a hnědé, které jsou často doplněny dalšími pastelovými barvami (písek, azurová, žlutá, béžová). Dětský nábytek – pouze z přírodního a šetrné k životnímu prostředí dřevo. Na podlaze harmonicky bude vypadat skvěle měkký zelený koberec s vysokým nap imituje trávu. Dětský pokoj v eko-stylu – skvělá volba, jak pro batolata, tak pro starší děti.

Dětský pokoj eco-styl

Minimalismus

Tento styl umožňuje vytvořit funkční a elegantní interiér dětského pokoje. Pro design je charakteristická přítomnost volného prostoru a nedostatek barev. Při zařizování dětského pokoje je třeba dát přednost 2-3 hlavní , harmonicky v kombinaci s sebou. Minimalismus je ideální pro menší místnosti, protože to zahrnuje použití kompaktní, funkční a pouze nejvíce potřebné položky dětského nábytku.

Dětský pokoj minimalismus

Tento styl, jako je minimalismus, vítá praktičnost, jednoduchost a přísné linie designu. Za , na první pohled, předměty dětský nábytek skrývá funkčnost a pohodlí: vestavěné skříňky, různé , skryté police. Interiér dětský pokoj ve stylu hi-tech také podporuje použití nábytek-transformátoru. To stylistické směr se liší přítomností lesklých povrchů, plastových a kovových prvků nábytku a dekoracemi. Styl hi-tech harmonicky vypadá v místnosti moderní dospívající.

Dětský pokoj hi-tech

Tento styl bude vyhovovat dítěti, které je zajímavé pro svět techniky. V místnosti stylu techno, je obvykle přítomen dětský nábytek v podobě vesmírných objektů nebo auto, hudební zařízení, lampy nebo nástěnné hodiny originální formy. V interiéru obvykle dominuje šedá barva se v různých odstínech, která je často zředěn barevnými doplňky. Mezi dokončovací materiály používané převážně plast, sklo a kov.

Dětský pokoj techno

Design dětského pokoje v podkroví stylu, jistě ocení a originálně smýšlející teenager. Pro tento interiér je typická svoboda prostoru, velká okna, převodových v ložnici hodně světla, minimální množství textilu, jednoduché kusy nábytku z kovu nebo ze dřeva. Při zdobení zdi jsou často používány tapety, napodobující cihlové zdivo, a na oknech místo látkových žaluzií jsou žaluzie nebo .
Sponzor: Banaby.cz – veškerý nábytek pro věkové kategorie