Jégkorong LM szerzett Mikus egy Huna, Vandas döntött lő

Bratislava. Jégkorong játékos HC Ocelari Trinec elvesztette a keddi Bajnokok Ligája fordulóban 5 finn Tampere Tappara 1: 2 és bonyolítja az utat az eljárást az E-csoportban. „Oceliari” maradt az élen, de még mielőtt a második Tappara csak egy ponttal vezet.

Trinec megszerezte a vezetést 42 perc köszönhetően Adamski, finnek pontszámot, de megfordult, amikor, miután 57 perc, a győztes gólt Palola. Küzd nincs más cseh képviselője az európai versenyben HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Středočes szlovák kapus Tomas Halasz meglepő módon elveszítette az olasz HC Bolzano 1: 3, és az egy pont az F-csoport.A H-csoport nyerte el a finn csapat SaiPa Lappeenranta felett svájci EV Zug 3: 0 és első helyezést ért el.

Sparta Praha és Rastislav történik a cél elvesztése jég a német csapat Adler Mannheim 2: 3 hosszabbítás után, amikor a hálózati játék zárható egykori NHL játékos Jochen unibet élő fogadás Hecht. Duel küldött hosszabbítás szlovák védő Juraj Mikus aki egyenlített lövéssel a kék vonal alatt a hálózati játék 59:17 figyelembe 2: 2.

A győzelem Vítkovice 5: 4 után shootout Ingolstadtban döntött szlovák csatár Michael Vandas.

Morva nyert a cél egy másik szlovák csatár Rudolfa Hunu 55 perc, 4: 3, de a hazai elhangzott az utolsó pillanatban, és bejutni a túlórát párbajt.Vítkovice as, annak ellenére, hogy győztes nincs esélye a haladás. összefoglalók – ötödik fordulója a BL:

Zürich Lions – Vienna Capitals 2: 1 PP (1: 1, 0: 0, 0: 0 – 1: 0)

Célok: 12. Bartsch, 63, 20 Baltisberger Farina

Färjestads BK – Valerenga Ishockey 4: 1 (0: 1, 1: 0, 3: 0)

célok 29. Klepiš a Btk. pp. 42 Hedman, Olofsson 50, 60 Rohdin 2 Lindstrom

EC Villacher – Servette 0: 5 (0: 0, 0: 2, 0: 3)

< p> célok: 29 és 41, roma, 36. Rubin, 57 Šimek, Kast 59

Eisbären Berlin – Fribourg-Gottéron 0: 2 (0: 1, 0: 1, 0: 0 )

célok 7. Ness, Dube 24

Djurgaarden IF (Nor.) – PSG Zlin (CZE) 8: 0 (1: 0, 6: 0, 1: 0)

HC Ocelari Trinec unibet online sport fogadás – Tappara 1: 2 (0: 0, 0: 0, 1: 2)

célok: 42. 48. Adamsky Kolomatis, 57.Palola

SC Bern – Stavanger Oilers 0: 1 (0: 0, 0: 0, 0: 2)

Célok: 54. D. Andersen, Kissel 60

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Bolzano 1: 3 (0: 1, 1: 1, 0: 1)

célok 25. Nesbitt Nahodil 1, 36 és 59 Insam

Adler Mannheim – HC Sparta Praha 3: 2 PP (1: 0, 0: 1, 1: 1 – 1: 0)

célok 7. Hospelt, Mauer 43, 61. Hecht 24 Pech, 60 Mikus

SaiPa Lappeenranta – EV Zug 3: 0 (2: 0, 1: 0, 0: 0)

célok 7. Mankinen 20. Lappalainen, 31 Riikola

ERC Ingolstadt-HC Vitkovice 4 5 PP és az SN (0: 2, 2: 1, 2: 1 – 0: 0, 0: 1)

célok 22.

Davídek, Tatíček 37, 48 Brocklehurst, 60. 9. Ross Hlinka, Kucsera 14, 32. Snack (Čerešňák), 55 HUNA, leánykori név. sam. NAJ.VANDAS

JYP Jyväskylä – HV 71 4: 3 és sn PP (2: 0, 0: 2, 1: 1 – 0: 0, 1: 0)

második Löfman, Tuppurainen 9, 53 Kemiläinen, leánykori név. sam. raid Perrin 30. M. Karlsson, 36. és 54. Brithen

EHC Kloten Flyers – EC Red Bull Salzburg 0: 2 (0: 0, 0: 0, 2: 0)

< p> célok: Sterling 48, 60 Trattnig

Luleå Hockey – Lukko 3: 1 (0: 0, 1: 1, 2: 0)

célok: 34th Wallmark, Granström 45, 50 Silvegard 38. Nurmi

Nottingham Panthers (Nagy-Britannia.) – Hamburg Freezers (Nem.) 3: 1 (1: 1, 1: 0, 1: 0)