Na samym skupienia Anglii, czeski futbol nie czyni go szczęśliwym.

Problemy zdrowotne przetrwały uśmiech był z powrotem, nawet w futbolu Karel Poborsky ponownie zanurzone. W domu na południu, gdzie spotykać się regularnie na platformie ich druholigových “Budějek” i oczywiście doping ich wysiłki zmierzające do powrotu na scenę ligi Czechach, jak również. “Zespół krajowy oglądać tylko jako fan, ale stowarzyszenie działało na młodzieżowej akademii projektu” twierdził, kiedy Strahowie ochrzczony pamiątkową monetę z jego portret upamiętniający dwudziestu lat, które minęły od EURO 96 w Anglii.

Powroty często wspomnienia srebra Hak Czech English National Team Championship?
Podkręć więc nie bardzo często, bo jestem typem osoby, która będzie wiercony w historii. Raczej żyje dziś. Ale prawda jest taka, że ten rok był Bet-at-home o wiele bardziej niż inne wspomnienia lat, bo to było dokładnie dwadzieścia lat od Anglii i dlatego miała miejsce i wiele wydarzeń upamiętniających mistrzostwa.

Dokowanie czeskiego futbolu w historii podobnych chwilach która opiekowała Bet-at-home się swoim pokoleniu?
Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać, choć obecny futbol ma nam wiele radości. Ale zobaczymy, tworząc nową młodą drużynę na początku, jak gdybyśmy byli dwadzieścia lat temu. Być może obecne pokolenie wyjdzie dobrze.

Moment jego największej sławy w Anglii już doświadczył w meczu z Portugalią podczas Bet-at-home (bonusy bukmacherskie) přeloboval bramkarz Vítor Baiu i postanowił ćwierćfinału. Ani wspomnienia z tego pojedynku nie wraca?
Gdy zaangażowana w Lizbonie Benfica mi ten cel, oczywiście, bo przyniósł punktów brownie Baia wystawiany w Porto i grał w Benfice. Dla niego ta stanowiła bramę i najwyraźniej nadal być problemem, więc przyjaciele z nami będzie. Ostatnio widzieliśmy w finale Ligi Mistrzów, a on nadal ma problem przedstawić moją rękę. Choć oczywiście nie wiem, czy kiedykolwiek wiedzieli po latach.

Podczas kariery piłkarskiej był pan znanym kolekcjonerem koszulek. Czy to jeszcze nawet jednego meczu Birmingham z Portugalią?
Oczywiście mam go nadal, a ja wciąż mam całą kolekcję. Ale nowe koszulki nie dostarcza go do …

Koszulki, które w swojej kolekcji uznają za wartościowe?
Z pewnością jednym z przedstawiciela. Dla reprezentacji, grałem prawie stu dwudziestu meczach, co stanowi dwanaście lat mojego życia, więc trudno wskazać jeden. Miałem szczęście, że złapałem erę bronią i doświadczenie trzech pokoleń futbolu.