Sarah Taylor chce byť prvý z mnohých po prelomovom prvého stupňa debute

Anglicko kriketová brankár Sarah Taylor verí, jej prelomové debutovať ako prvý ženský hráč kriketu v austrálskom prvého stupňa krikete bude zviditeľnenie žien hry a inšpirovať ostatných, aby nasledovali jeho príklad.

Taylor strávil za pahýle sobotu na severných okresov Jets proti Port Adelaide Magpies v Južnej Australian Premier hospodárskej súťaže, a na deň, kedy bat dominovala loptu, vyhlásil sám spokojný.

“bol to dlhý deň, bolo to ťažké a teplé vonku, ale celková som spokojný so svojím výkonom, “povedal Taylor BBC test Match. “Bol som technicky dobre a tempo [o loptu] nebol problém vôbec. Ja som kvapka úlovok, ale budeme obchádzať, že jeden.Aj odísť s mnohými Learnings ale veľa pozitív tiež. “

26-ročný, veterán z ôsmich testov, 98 jednodňových reprezentantov a 73 Twenty20s, zoradili vedľa Leicestershire je kapitán mark Cosgrove, a bývalý Hampshire a Sussex pálkar Joe Gatting, strávil 81 prenosy v poli na prvý z dvoch dní ako Magpies dosiahol 227 pre troch.

s jej England team-mate Kate Cross s stala prvou ženou, ktorá sa ukáže v Central Lancashire League vlani v lete, Taylor veria viac by si mohol v ich stopách prenikaním pánsku hru na klubovej úrovni. “Rád by som, že som nebude posledná žena hrať v mužskej hre.Myslím, že mám pozerať sa na seba a byť hrdý na to, čo bolo dosiahnuté I – a ďakujem Jets pre moje šance

“[snáď] môžem predviesť ženy hráčov kriketu a tlačiť svoj profil. Viem, že sú dievčatá, ktoré chcú hrať po boku muža a chcem k tomu prispieť. Pre mňa to bolo o tom sám lepšie krikete žien.

“Je to horská pár dní pre seba a všetci v klube, pretože bol menovaný v tíme. Chalani boli brilantné; oni robili vtipy a vzali mickey, ale to bolo všetko v dobrej zábavy.Tam bol tlak, ale dal som väčší tlak na seba, než čokoľvek vonkajšie. “

Taylor, ktorý sleduje bývalý austrálsky testovacie hráčov kriketu Darren Lehmann a Ryan Harris vytočené von pre severnú okresy, bude hrať 50-over dámske kriket pre južnej Austrálii i účasť pri inauguračnej dámske Big Bash League s Adelaide Strikers.