, Skupina smrti ‘môže znovu objaviť v roku 2019 majstrovstvá sveta v ragby

Perspektíva inej, skupiny smrti ‘na budúcom Rugby World Cup by mohol byť na kartách po usporiadatelia odmietol potvrdiť, kedy by bolo žrebovania pre 2019 turnaja v Japonsku – a pripustil, že to môže prebiehať roky dopredu vzhľadom k obtiažnosti predaja vstupeniek sa oproti roku 2020 Tokio olympijských hier.

Minulý týždeň Wales tréner Warren Gatland, odsúdil “smiešnu” rozhodnutie vyvodiť 2015 svetového pohára bazény pred takmer tri roky, ktoré pretože jeho tím mal krátko vykĺzol z top ôsmich svetového rebríčka, nechal Wales bojujú v skupine a s Austrálii, Anglicku a Fidži.Na tlačovej konferencii o správcovi pondelok Rugby World Cup boli požiadaní trikrát, či je remíza pre Japonsko bude konať bližšie turnaja a trikrát odmietli zaviazať k robenie tak, aj keď pripustil, že by bolo lepšie pre súťaže.

Rovnako ako Alan Gilpin, vedúceho svetového pohára v ragby, pripustil: “výzvou v Japonsku tam je olympijské hry v roku 2020 a my sme na trhu, kde máme menej latentnej rugby publikum, ktoré by prirodzene kúpiť vstupenky pre Rugby World Cup. Takže sa pozeráme, kedy je najlepší čas mať istotu v týchto svietidiel, aby mohli predávať lístky.Všetci sme chceli, aby to bolo oveľa bližšie do turnaja z hľadiska hospodárskej súťaže, ale tam sú niektoré skutočnosti spojené s odobratím majstrovstiev sveta v ragby na nový trh, čo znamená, že máme byť rozumný. “

world Rugby výkonný riaditeľ Brett Gosper povedal žiadne rozhodnutie bolo prijaté na tom, kedy vykonať losovanie pre Japonsko, ale tiež varoval, “my nechceme ísť na trh v postupné termíny, kedy sme proti olympiáde v cestovných lístkov zmysle “.

Ale aj napriek strate Anglicka od svetového pohára, organizátori privítali turnaj jako,největší doposiaľ ‘s 2.41 predaných vstupeniek a 750.000 ľudí navštevujúcich fan zóny.Oni tiež trval na tom, že skorý odchod po boku Stuart Lancaster by nemala mať vplyv na hospodársku súťaž.

“The World Cup Rugby je moloch s veľkou zotrvačnosťou,” povedal Gosper. “Povedal by som, že exit Anglicko má veľmi malý vplyv na globálny charakter turnaja. Môj pocit je, že je zrelý a filozofický športové trh tu. Duch fanúšikov Anglicka znamená, že sa bude pohybovať od porážke svojho tímu.

“A pokiaľ ide o bytí výkladná skriňa pre šport, nemôžeme byť šťastnejší s tým, kde sme teraz.Na toľkých úrovniach, že je sledovanie byť najväčšou Rugby World Cup k dnešnému dňu. “

Rugby organizátori tiež poukázal na zúženie medzery medzi zavedeného poriadku a rozvíjajúcich sa krajín ako ďalší dôkaz úspechu turnaja.Vo fázach bazéna bol rozdiel priemernej body medzi tier jednej a poriadku dvoch tímov 30, v porovnaní s 36 v roku 2011.

A to aj napriek Wales stratil veľa zo svojej zadnej línie cez zranenia a Írsko sa tiež stráca niekoľko hráčov proti Francúzsku v nedeľu, oni vyhlasovali, neexistuje žiadny dôkaz, že hra je stále viac fyzickej alebo nebezpečné. “Urobíme plný dohľad zranenia po turnaji, ale nie sme svedkami vyššej úrovne zranenia, než v predchádzajúcich turnajoch,” povedal Gilpin. “A keď sme sa pozreli na otras mozgu, ktorý bol obrovský pre nás prioritou, sme svedkami toho, že sledovanie menej ako priemer testu zápasu rugby v priebehu turnaja, takže si myslíme, že sme urobili určitý pokrok.”

konateľ Anglicko Rugby, Stephen Brown, hovorí, že jeho cieľom pre najbližšie tri týždne je na Svetovom pohári, a nie preskúmania do Lancasteri a výkon tímu.

“Môj krátky zo spojenia je doručiť zvyšok svetového pohára v spôsobe, akým sme robili v prvých troch týždňoch, “povedal Brown. “To je moje zameranie.Jediná pripomienka Dám vám na tom je, že únia je v podstatne lepšej pozícii, než tomu bolo v roku 2011 sme strávili posledné štyri roky robiť to týmto spôsobom a ktorá zahŕňa tím Anglicka. “