Výchova detí nie je také jednoduché

Vychovávať deti – to nie je tak jednoduché, ako sa zdá. Deti by mali mať toľko času, ako je to možné, keď sa vyrastal, nechcel som obviniť vás nedostatok pozornosti k nim.

Pochvalu vaše dieťa, nikdy zabudnúť na tie chvíle, keď je dieťa oddelené, alebo sa konečne urobili to, čo pred mohli urobiť.

Tiež nezabudnite, hrať sa s deťmi aspoň 1-2 krát týždenne. Skúste sa presvedčiť dieťa, že ste sa o nich a nikdy sa kričať na neho, povedal, že on je zastavenie vás. V skutočnosti sa vám ukázať, že je to, ako keď ste unavení. Vaše dieťa nesmie byť potom sa obrátiť na vás s žiadosti, ale nechcete sa predpokladať, že vzdelávacie manéver profitovali. Tam je ďalší vysvetlivky možnosť: vaše dieťa sa urazil a uchovávajú sa sám na seba. Deti vidia, že rodičia ich priatelia majú čas hovoriť s Čad, v dôsledku to nie je závisť, a potom hore. Ak má vaše dieťa akékoľvek zdravotné hľadiská, ako je opísané na webovej stránke http://dysplazia.ru maximálne snažiť, aby dieťa tak málo, ako je to možné venovať pozornosť na jeho nedostatky.

Psychológovia hovoria, že deti opakovať, aby ich rodičia. To je veľmi dôležité, aby sa stal pre svoje vlastné dieťa orgán. Ale stáva sa im, že by sme nemali zabudnúť na to. Odstrániť všetky zlé návyky, snažte sa, aby prisahať na dieťa, prvé, pretože to dáva bolesť dieťaťa a môže byť narodil večný strach zo straty rodičov, tak si pamätajte: deti v mladom veku, keď sú veľmi citlivé a vziať všetko príliš doslovne. Po druhé, vaše dieťa sa môže učiť od svojho zvyku prisahať, a keď si konečne uvedomil si to a spôsobí ním na predmet vášho dieťaťa pokojne vyhlási, že je to on, kto je študent (teda vás).

Najťažšie veku vaše dieťa je dieťa prechod z detstva do dospievania. Budete môcť vidieť, ako nedávno malý anjel, rastie nie anjel. Počas tohto obdobia by ste mali starostlivo sledovať váš teenager, ak sa dostane do zlej kampane, to môže zničiť charakter, keď to práve tvoril. Je potrebné vedieť, kto vaše dieťa hovoriť, ale ak je dostatok priateľov, sa môžete stretnúť s tými, ktorí vám dôverujú.

Dieťa v tomto čase návyky vytvorené nové zručnosti, tak by mali pomôcť pochopiť. Ako psychológovia hovoria: “Ak vaše dieťa je detstvo nebolo obzvlášť obľúbené, tínedžer sa môže stať tzv. “cool” v ich kampani”. Ale môže sa stať, že váš raz veselá, ukecaná dieťa môže stiahnuť do seba a stať sa pochmúrne. Tak to by nemal byť prítomný v škandály, a byť v podporné prostredie. Snažte sa, kričať na dieťa, dokonca aj vtedy, ak bol vinný, len sa snažím vysvetliť, že je zle. Tínedžeri v tomto veku milujú roll škandály len von, alebo čokoľvek, snažte sa odpovedať na nespravodlivé obvinenia, možno vyvolať.

Sponzor článok: Poľský obchod s materac do łóżeczka a rovnaký obchod pre kielientów Slovensko – detské izby a Ceska Republika – dětské patrové postele